Strict Standards: Redefining already defined constructor for class googlefonts in /home/users/krawezniki/www/www/wp-content/plugins/wp-google-fonts/google-fonts.php on line 140 O nas | CRB – krawężniki i inne elementy betonowe wykonywane metodą ciągłego rozkładania betonu

O nas

 

Firma CRB istnieje od 2010 roku, natomiast doświadczenie jej właściciela Krzysztofa Stroińskiego sięga 2005 roku, kiedy jako współwłaściciel firmy Curb-Tec Europe zaczął działać na rynku budownictwa drogowego. Firma Curb-Tec Europe była wyłącznym przedstawicielem na Europę amerykańskiej firmy Curb Tec Inc z Florydy. Główny jej zadaniem była sprzedaż maszyn do krawężników produkowanych przez Curb-Tec Inc oraz promowanie, nieznanej wtedy w Polsce, metody ciągłego rozkładania betonu. Gdy do Polski przyjechały testowe egzemplarze maszyn – CT900 i CT3000 – zaczęła świadczyć także drobne usługi budowlane, wykonywane za pomocą tychże maszyn.

W 2010 roku Curb-Tec Europe nawiązała współpracę z firmą SIAC z Irlandii. Firma ta dzięki działaniom Curb-Tec Europe otrzymała zlecenie wykonania ścieków trójkątnych na budowie autostrady A2 w Mińsku Mazowieckim. Wtedy powstała firma CRB – jako firma organizująca pracę na 3 budowach, na których pracowały maszyny SIAC Slipform, a Krzysztof Stroiński został zatrudniony przez SIAC na stanowisku menadżera kontraktów na Polskę do spraw formowania ślizgowego betonu. Wykonane w tym czasie prace:

1 Mińsk Mazowiecki A2 (zobacz załączone referencje)
2 Żyrardów DK 50
3 S8 Rawa Mazowiecki- Piotrków Trybunalski.

 

Pod koniec 2012 roku firma SIAC zrezygnowała z udziału w polskim rynku i postanowiła się wycofać. Część swoich maszyn do formowania ślizgowego betonu odsprzedała Krzysztofowi Stroińskiemu i firmie CRB. Tym samym firma CRB rozpoczęła samodzielną działalność. W lutym 2014 roku firma Curb-Tec Europe przestała istnieć a maszyny CT900 i CT3000 również trafiły do CRB.

 

Od 2013 roku firma CRB wykonała wiele drobnych prac budowlanych oraz około 200 km brewek na budowach w całej Polsce. CRB ma na koncie także kilka większych zleceń, z czego największe to praca wykonana dla DRAGADOS S.A. w Lublinie na zadaniu 3 i 4 drogi ekspresowej S17 (zobacz referencje)

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu na rynku budownictwa drogowego jesteśmy w stanie zaoferować produkty i usługi najwyższej jakości i w konkurencyjnych cenach. Jako prekursor metody ciągłego rozkładania betonu w Polsce wiemy o niej więcej niż inni.

Zapraszam do współpracy
Krzysztof Stroiński