Strict Standards: Redefining already defined constructor for class googlefonts in /home/users/krawezniki/www/www/wp-content/plugins/wp-google-fonts/google-fonts.php on line 140 Piaseczno | CRB – krawężniki i inne elementy betonowe wykonywane metodą ciągłego rozkładania betonu

Piaseczno

Prefabrykaty betonowe do budowy drogi – Piaseczno

Piaseczno to miasto średniej wielkości, którego lokalizacja w pobliżu stolicy kraju sprzyja rozwojowi gospodarczemu miejscowości oraz rozbudowie infrastruktury, także tej drogowej. W tym celu nieodzowne okazują się natomiast wszelkiego rodzaju obrzeża betonowe. Firma CRB jest w stanie je zapewnić. W pierwszej kolejności na myśl przychodzą oczywiście krawężniki drogowe. W wyraźny sposób oddzielają one jezdnię od chodników przeznaczonych dla pieszych.

Różnego typu obrzeża betonowe jezdni

Nasza oferta betonowych elementów drogowych dla inwestycji w Piasecznie jest szeroka. To nie tylko krawężniki drogowe. Nie budzi wątpliwości to, że sucha jezdnia pozostaje bezpieczniejsza dla pojazdów. W tym celu stosuje się korytko odwadniające betonowe. Jego zadaniem jest właśnie odprowadzenie wody z jezdni. Korytka ściekowe połączone ze sobą są skuteczne nawet na dłuższych odcinkach jezdni. To sprawdzone rozwiązanie. Poza tym korytko betonowe drogowe może odprowadzać wodę także do kanalizacji. To już jednak zależy od projektu zatwierdzonego przez inwestora. Nasza rola to dostarczenie najwyższej jakości prefabrykatów drogowych do Piaseczna.